Правильний вибір спального ліжка

Загальновідомо, що людина спить десь приблизно третину свого життя. Це час, коли людина відновлює свої сили, але тільки при умові здорового й міцного сну. Його забезпечити легко, придбавши зручне спальне ліжко. Інтернет-магазин «Mebli CITY» пропонує якісні спальні ліжка на будь-який смак за доступними цінами.

спальне ліжко

 

Критерії вибору ліжка

Перше, що потрібно вибрати, це форма та розмір майбутнього ліжка. Традиційно ліжко має прямокутну форму, що забезпечує раціональність використання виробу.
Сучасні ліжка виробляють будь-яких форм. Якщо Ви надаєте перевагу оригінальним предметам, тоді можна підібрати ліжко овальної, круглої, або ж дугоподібної форми. Деякі виробники пропонують ліжка у формі серця. Правда, купуючи ліжко нестандартних форм, потрібно розуміти, що виникнуть деякі незручності з підбором:

  • постільної білизни;
  • відповідного матрацу.

Важливо ще зазначити, що ліжко нестандартних форм займе більше місця, аніж класичне прямокутної форми.
Розмір ліжка напряму залежить від кількості людей, що мають на ньому спати. Якщо ліжко призначається для однієї особи, тоді слід обрати односпальне ліжко, для двох – двоспальне. Звичайно, вибір розмірів ліжка залежить від вподобань та потреб людини. Нерідко людина вибирає для свого сну двоспальне ліжко.
Окрім розміру та форми, при виборі ліжка варто взяти до уваги:

  • основу та матеріали, з яких вона зроблена;
  • необхідність додаткового місця для зберігання речей;
  • наявність спинки;
  • матрац або ж м’яку частину;
  • висоту виробу;
  • стиль.

Основа ліжка

спальне ліжко

 

Каркас ліжка має біти міцним, оскільки він виступає основою всієї конструкції. Найкращі моделі каркасів складаються із рами, на якій містяться гнучкі ламелі. Кількість ламелей впливає на міцність основи. В односпальному ліжку кількість ламелей не має бути менше 15-ти штук, а у двоспальному – не менше 30-ти. Моделі з ламелями мають ортопедичний ефект. Крім того, існують моделі з пружинами та металевими трубками. Каркас ліжка може бути виготовлений із металу або ж масиву дерева. Обидва матеріали міцні, у деяких моделях виробники комбінують їх.
Якщо Вам необхідне місце для зберігання речей, тоді ліжка частенько доповнюють висувними шухлядами та спеціальними відділами, де можна розмістити велику кількість речей.
Спинка ліжка може бути різноманітною за формою та матеріалами виготовлення. Цю його частину можна доповнити декоративними світильниками. В інтернет-магазині компанії «Mebli CITY» представлений широкий асортимент якісних ліжок на будь-який смак. Не забувайте, що ліжко має повністю вписатися в інтер’єр кімнати.
Його потрібно доповнити якісним матрацом. Модель матрацу потрібно вибирати з індивідуальних потреб людини, щоб виріб забезпечив людині здоровий та міцний сон, що є запорукою здоров’я.

Наверх