Душові кабіни: робимо вибір

Сучасне життя вимагає все виконувати досить швидко. Тому практичніше за все буде замінити стару чавунну ванну на якісну і сучасну душову кабіну. Можна вибрати душові кабіни один з двох видів:
- Відкриту - частково огороджує зону душа. Внутрішньою стіною кабіни є безпосередньо частина стіни ванної кімнати. Як правило, душові такого роду монтують між двох стін ванної кімнати за допомогою розсувних дверей.
- Закриту - захищає кабіну по всьому периметру. Зверху душова має "дах". Це дає можливість встановити в душі обладнання для гідромасажу.
Двері для душових виготовляються з полістиролу або загартованого скла. Полістирол - порівняно недорогий матеріал, тому двері, вироблені з нього, коштують відносно недорого. Але вони будуть зберігати свій зовнішній вигляд зовсім короткий проміжок часу. Двері з загартованого скла більш довговічні, для них застосовується якісна фурнітура для душових кабін з нержавіючої сталі. Такі скляні душові кабіни невибагливі у використанні. Плями і забруднення з їх поверхні можна легко видалити.

Душові кабіни


Душову кабіну можна встановлювати прямо на підлогове покриття без використання піддону. Для цього в підлозі необхідно влаштувати зливну систему з підключенням до каналізації. За ступенем надійності душова кабіна з піддоном нічим не відрізняється від вищезгаданої конструкції.
З огляду на все вищесказане, можна зробити висновок про те, що якісна душова кабіна потребують великого вкладення коштів. Але повірте, це того варте! При виготовленні використовуються надійна фурнітура для душових кабін і тільки високоякісні матеріали. Якісна кабіна буде абсолютно безпечною для використання. Вся її конструкція є складною для монтажу, тому найкраще буде довірити цей процес фахівцям.
Піддон в душі повинен витримувати досить високий вагу, а також покритий антиковзаючим складом. Вибрати форму піддону можна на власний смак з урахуванням виходячи з габаритів ванній. Виробники випускають такі види піддонів для душових кабін:
- чавунні емальовані;
- сталеві емальовані;
- керамічні / фаянсові;
- зі штучного мармуру;
- акрилові.
Перші два види піддонів характеризуються високою міцністю і надійністю. Але ці ж якості можна віднести і до мінусів: вода досить сильно шумить, б'ючись об піддон.
Керамічні фаянсові піддони стійкі, зовні виглядають досить потужно, але дуже крихкі. Найприємнішими по відчуттях є піддони з акрилу. Вони дуже міцні, але без додаткового нижнього зміцнення з легкістю можуть прогнутися під масою тіла.

Душові кабіни


Піддон з штучного мармуру чудово прикрасить вашу ванну кімнату. Він не буде вимагати особливих заходів в догляді. Тріщини і відколи на його поверхні можливо швидко усунути. Єдиним недоліком є ​​висока вартість виробу.

Наверх